1. Nová auta
  2. Aygo X Undercover
  3. Spolupráce
Aygo X UNDERCOVER

Collab

CHAOS A ROVNOVÁHA

Představujeme unikátní spolupráci limitované edice s vlivným módním návrhářem Džunem Takahašim a jeho značkou UNDERCOVER.

Skryté město

Vítá vás Paříž, Tokio

Japonská legenda streetwearu vlastními slovy popisuje svoji vůbec první spolupráci v automobilovém odvětví, konkrétně se značkou Toyota na modelu Aygo X, jako „design, který je stále velkou měrou UNDERCOVER, přestože harmonicky zapadá do prostředí města“. 

Napříč odvětvími

Toyota a UNDERCOVER

Toyota a UNDERCOVER, značky považované ve svých oborech za inovátory, přepracovaly model Aygo X s cílem ukázat to nejlepší z obou světů a vytvořit novou ikonu s rozvratným duchem, jímž je Džun Takahaši tak dobře znám.

Limitovaná edice

Odstíny nekonformnosti

Návrh inspirovaný Takahašiho designovou filozofií nekonformnosti a bourání stereotypů přináší mj. exkluzivní dvoubarevné lakování karoserie v kombinaci modrošedé a popelavě šedé, vyvinuté Toyotou speciálně pro tento účel.

  • Exkluzívní modrošedá s šedou popelavou střechou
  • Korálově červené akcenty
  • Monogram
Prvky designu

Spolupráce jiného druhu

Korálově červené akcenty na černých 18" kolech z lehkých slitin a v interiéru, speciálně označená sedadla a koberečky, jakož i slogan CHAOS / BALANCE vyvedený písmeny na štítcích na střeše, vypovídají o tom, že tento druh spolupráce se rozhodně neřadí k běžné rutině.

Proč Aygo X

Něco ještě zajímavějšího

Jsme přesvědčeni, že UNDERCOVER může znásobit již tak silnou osobnost Ayga X,“ říká Tadao Mori, vedoucí stylistického ztvárnění ze společnosti Toyota. „Módní návrhářství a návrh vozidel mají mnoho společného, nicméně Džun dokázal přijít s něčím ještě zajímavějším a nečekaným.