1. Nová auta
 2. Již brzy
 3. Proace Verso
Každý cestující se počítá
Posunout Přeskočit
Každý cestující se počítá

Nová Toyota Proace Verso

Cestujte první třídou

Mimořádně praktická Toyota Proace Verso se spoustou místa a řešeními pro každý požadavek je jediným vozem, který kdy budete potřebovat. Se zárukou spolehlivosti Toyota pro cestování bez obav kombinuje prostornost dodávkového vozu s pohodlím, kultivovaností a praktičností osobního automobilu. Toyota Proace Verso navíc nikdy nevypadala tak atraktivně. Má novou příď, světlomety a kryty kol.

Elektrický nebo konvenční pohon
Bezproblémová konektivita
Různé velikosti na výběr
Uveze pět až devět cestujících
Možnosti výběru
Proace Verso pro každou cestu
Toyota Proace Verso je všestranná a mimořádně pohodlná. Nabízí se v různých rozměrech a uspořádáních podle vašich potřeb. Ať již provozujete kyvadlovou dopravu nebo jste vyznavačem aktivního životního stylu, s Toyotou Proace Verso si vždy rozšíříte horizonty.
Klíčové vlastnosti
Příjezd ve velkém stylu
Proace Verso se spoustou praktických prvků výbavy – od sklopných sedadel až po digitální kokpit s novým systémem infotainmentu – nabízí snadné používání, praktičnost a hladkou konektivitu. Nový mikrobus od Toyoty, stejně pohodlný jako všestranný, vás vždy stylově dopraví do cíle cesty.

Svěží nový styl

Klíčovým prvkem nového elegantního stylu Toyoty Proace Verso jsou efektní bi-LED světlomety. Ty doplňují různá provedení nárazníku, nové designy kol nebo svěží a progresivní zelený lak karoserie.

Bezkonkurenční praktičnost

Otevíratelné okno ve výklopné zádi (dle výbavy) nabízí snadný a rychlý přístup do zavazadlového prostoru bez nutnosti otevírat celou výklopnou záď.

Usedněte a relaxujte

Ať již máte na starosti firemní dopravu nebo pořádáte výlet s celou rodinou, Proace Verso se postará o to, aby vaše cesta proběhla v příkladném pohodlí. Těšit se můžete na příjemné chvíle za volantem se skvělými sedadly, vysokým jízdním pohodlím a kvalitním odhlučněním.

Variabilní prostor

Pomocí posuvných sedadel s možností sklápění do roviny vždy vytvoříte ideální uspořádání podle toho, kolik místa právě potřebujete. Při převážení většího nákladu můžete sedadla zcela vyndat ven.

Technologie na vaší straně

Proace Verso je plně digitální – 10" digitální přístrojový štít zobrazuje všechny důležité jízdní údaje přesně tam, kde je potřebujete, v čitelné a srozumitelné podobě. Na druhé straně 10" dotykový displej infotainmentu nabídne rychlou odezvu a přesné reakce.

Pohony
Špičkové výkony elektrického i konvenčního pohonu

Toyota si uvědomuje, že požadavky každého zákazníka jsou jedinečné, a proto je důležité mít možnost volby. Proace Verso s výkonnými spalovacími motory, respektive pokrokovým elektrickým pohonem, nabízí více možností, které spojují jízdní schopnosti s prvotřídními výkony.

 

 

Elektrické cestování

Mimořádně přizpůsobivý elektrický pohon Toyoty Proace Verso otevírá svět hospodárné nízkoemisní e-mobility.

 

Pro suverénní cestování bez obav

Toyota Proace Verso s moderními naftovými motory a manuální nebo automatickou převodovkou nabízí skvělé jízdní vlastnosti a hospodárný provoz včetně dlouhého dojezdu pro ty nejnáročnější trasy.

Mimořádně přizpůsobivý elektrický pohon Toyoty Proace Verso otevírá svět hospodárné nízkoemisní e-mobility.

 

Kapacity baterie
50 nebo 75 kWh
Elektrický dojezd
až 330 km*
Jízdní výkony
136 koní

Toyota Proace Verso s moderními naftovými motory a manuální nebo automatickou převodovkou nabízí skvělé jízdní vlastnosti a hospodárný provoz včetně dlouhého dojezdu pro ty nejnáročnější trasy.

Motor
2,0 l
Jízdní výkony
až 177 koní
Spotřeba paliva
7,2–7,8 l / 100 km
Emise CO2
188-204 g/km
Stupně výbavy
Vyberte si vlastní styl
Nová Toyota Proace Verso nezná omezení. Vůz neuvěřitelně přizpůsobitelný vašim potřebám s mnoha možnostmi výběru mezi karosářskými provedeními, počty míst k sezení, stupni výbavy a pohony, umožňuje sestavit si dokonalé řešení na míru.
 • Combi

  Spojuje všechny pokročilé technologie bezpečnosti a pohonů Toyoty Proace Verso se základní výbavou pro všechny nezbytnosti života.

  • 16" kola
  • Vyhřívání zpětných zrcátek
  • Zadní křídlové dveře s otevíráním v úhlu 180°
 • Business

  Chytrá a pracovitá Toyota Proace Verso je ideální pro rychlé a bezpečné přesuny cestujících. Shuttle zvyšuje komfort díky zatmavení oken v prostoru pro cestující.

  • 16" kola v atraktivním provedení
  • Vyhřívání a elektrické ovládání vnějších zpětných zrcátek
 • Family

  Stupeň výbavy Family přináší schopnosti a prostor pro všechna dobrodružství a výpravy, blízko či za horizonty. V každodenním provozu oceníte řadu praktických prvků.

  • Otevíratelné okno výklopné zádě
  • Toyota Skyview®
  • Zrcátko ke komunikaci se zadními pasažéry
  • Zadní kamera se zobrazováním na displeji
 • VIP

  Proace Verso v nejpůsobivějším provedení s dodatečnou VIP vrstvou stylu a solidnosti. Velká kola a tmavá skla evokují ten správný dojem, zatímco elektrické posuvné dveře usnadňují nastupování a vystupování.

  • 17" litá kola s broušenými povrchy
  • 90% zatmavení skel v prostoru zadních cestujících
  • Elektrické posuvné dveře
  • Boční dveře automaticky otevírané pohybem nohy
Toyota Professional
Náš příslib vůči vám
Toyota Professional je vaším obchodním partnerem pro lehká užitková vozidla, ať již potřebujete náhradní dodávkový automobil, pojištění, expresní servis nebo asistenční službu. Naše komplexní nabídka služeb je odpovědí na všechny potřeby vašeho podnikání.

Prodloužená záruka Toyota Extracare

Prodloužená záruka na vybrané mechanické, elektrické, elektronické, hydraulické a pneumatické části a komponenty trvá 2 roky po skončení standardní záruky, nebo do ujetí daného počtu kilometrů, podle toho, co nastane dříve. V případě výskytu vady v době záruky má kupující právo na bezplatné odstranění vady opravou. Zárukou nejsou dotčena práva spotřebitele z vadného plnění. 5 let / 250 000 km.

Asistenční služba

Asistenční služba Toyota je vám a vašemu podnikání k dispozici 24/7, a to v tuzemsku i zahraničí. Zahrnuje pomoc v případě poruchy vozidla, odtah vozidla a podle potřeby i hotelové ubytování.

Náhradní vozy

Součástí servisních služeb Toyota Professional je nabídka náhradního vozidla v době, kdy váš vlastní vůz vyžaduje údržbu. Vybírat můžete z různých variant osobních automobilů i lehkých užitkových vozidel.

Financování a pojištění

Toyota Professional nabízí služby financování a leasingu na míru firemním zákazníkům, stejně jako mnoho produktů pojištění odladěných pro vaše potřeby.
MÁTE ZÁJEM O nový PROACE VERSO?
Obraťte se na nejbližší centrum Toyota Professional nebo se zaregistrujte k odběru newsletteru klepnutím na odkaz níže.