1. Majitele
 2. Dily a prislusenstvi
 3. DVD

Více zábavy vzadu pro více klidu v předu

Nový systém palubní zábavy pro cestující na zadních sedadlech

Více zábavy vzadu pro více klidu vpředu

Dopřejte cestujícím vzadu více zábavy díky filmům, hudbě, hrám, elektronickým knížkám... Možností je nespočet. Systém palubní zábavy od Toyoty pro cestující na zadních sedadlech funguje jako multifunkční dokovací stanice umístěná v zadní části předních sedadel vašeho vozu Toyota. Umožňuje bezpečné připojení přenosných DVD přehrávačů Toyota s podporou CD, USB a SD. Nebo do doku zapojíte svůj iPad® a otevře se vám široký svět možností díky WiFi připojení přes Toyota Hotspot. Zařízení odpojíte a vyměníte během několika sekund – přesně tak, jak si to přejí vaši pasažéři.


Všestrannost

Díky nejrůznějším kombinacím zobrazovacích zařízení a připojení můžete systém palubní zábavy pro zadní cestující upravovat přesně podle jejich představ. Na opěradla lze upevnit držáky pro iPad® nebo DVD, případně po jednom na každé ze sedadel. DVD přehrávače mohou zobrazovat stejný obsah (řešení Master + Slave), ale také mohou fungovat samostatně (řešení Master + Master), aby si na nich každý z pasažérů vychutnal své vlastní filmy, hry, fotografi e či další obsah.


Jednoduché použití

Díky systému palubní zábavy pro zadní cestující je cestování vozem ještě příjemnější. Dálkový ovladač přispívá k vyšší bezpečnosti, neboť si díky němu uživatel navolí jakoukoli funkci, aniž by byl nucen upravovat svůj bezpečnostní pás. Velká a přehledně rozmístěná tlačítka usnadňují použití i dětem.


Internet přes Toyota Hotspot

Systém palubní zábavy pro zadní cestující můžete kombinovat s řešením Toyota Hotspot a zpřístupnit tak ve voze nekonečný svět internetu. Díky spolehlivému WiFi připojení až pro pětici zařízení mohou vaši cestující streamovat hudbu, stahovat si elektronické knížky či vzdělávací obsah, a tak se v tichosti zabavit na celé hodiny. To je ideální řešení na dlouhé cesty nebo na čekání v dopravních zácpách.

 • DVD přehrávač(e)
  Bezpečně připojte jeden či dva přenosné DVD přehrávače Toyota s podporou CD, USB a SD. Svět nekonečných možností máte na dosah ruky.
 • Držák na iPad®
  Bezpečný držák na iPad®. Otáčejte mezi vodorovným či svislým uchycením a bavte se s iPadem® na cestách.
 • Bezdrátová sluchátka
  Díky volitelným bezdrátovým sluchátkům nemusí zábava vzadu rušit ostatní pasažéry.
 • Dálkové ovládání
  Bezpečně ovládejte veškeré funkce přenosných DVD přehrávačů Toyota, aniž byste museli manipulovat s bezpečnostními pásy.


Bezpečnost značky Toyota je samozřejmostí

Díky absenci jakýchkoliv kabelů a dálkovému ovládání je systém palubní zábavy pro zadní cestující bezpečný a zároveň jej snadno využijí i děti. Systém byl navržen pro vozy s aktivními i běžnými opěrkami hlavy. Systém palubní zábavy pro zadní cestující splňuje také veškeré standardy platné pro nárazové testy (čelní/zadní kolize i náraz do boku vozidla).